Obrázek autoraZŠ 1. máje

Vítá Vás nový školní blog

Dovolte nám, abychom Vám představili náš nový školní blog. Touto novinkou naší školy bychom Vám chtěli přinášet ohlédnutí se za jednotlivými měsíci školního roku.

Každý návštěvník našich webových stránek a sociálních sítí totiž hledá jiné informace, jiné fotografie a je možné, že se ke každému z Vás nedostane vše, co jsme ve škole v uplynulém období dělali, zažili, tvořili ... nebo co nám prostě jen dělalo radost.

Blog nám přinese nejen hodnocení jednotlivých úseků školního roku, ale bude Vaším "přehledem", co se ve škole událo a co se ve škole chystá. Na tomto místě Vám představíme fotografie z výuky i mimoškolní činnosti, nasdílíme zajímavosti ze školního časopisu, školních kroužků apod.

Chtěli bychom, aby se právě blog školy stal novou moderní elektronickou školní kronikou.

A kdo bude náš blog tvořit? Někdy to bude vedení školy s našimi vyučujícími, jindy Vám na těchto místech nasdílí své zážitky naši žáci nebo žákovský parlament.

Příspěvky blogu se budou zobrazovat vždy na úvodní straně našich webových stránek.

První vybrané důležité termíny pro měsíc září 2022

ZAHÁJENÍ VÝUKY VE ČTVRTEK 1. ZÁŘÍ 2022

• 1. třídy od 8.00 hodin

• 2. - 9. třídy od 9.00 hodin

​1. 9. - třídní schůzky 1.ABC (od 16.00 hodin)

6. 9. - třídní schůzka školní družina

8. 9. - třídní schůzky 2. - 9. ročníky

• I. stupeň (2. - 5. třídy) - začátek v 16.00 hodin

• II. stupeň (6. - 9. třídy) - začátek v 16.30 hodin

Nový spolek rodičů a přátel školy

Během letních prázdnin se nám podařilo založit nový koncept spolupráce a podpory pro rodiče a přátele naší školy. Založili jsme nový Spolek Májovka, jehož náplň a pravidla Vám představíme na prvních zářijových třídních schůzkách.

Jsme přesvědčeni, že právě touto cestou se nám podaří zefektivnit vlastní výuku ve škole, ale také naše mimoškolní činnosti.

Do nového školního roku Vám přejeme mnoho trpělivosti, spokojenosti a energie.

Za ZŠ 1. máje Michaela Drozdová