První školní den v 1.ABCD

Pondělí 2. září 2024 se nesmazatelně zapíše do životů 84 malých prvňáčků i jejich rodin, kteří v tento velice slavnostní den oficiálně zahájili svou školní docházku.

Prvňáčky přivítalo nejen vedení naší školy v čele s paní ředitelkou a paní zástupkyní, ale slavnostního aktu se zúčastnil za Statutární město Havířov také pan náměstek pro sport pan Mgr. Daniel Vachtarčík. Speciální přání a pomoc s prvním dnem ve škole nám zajistili zástupci našich 9. ročníků, kteří vzpomínali na své první okamžiky v lavicích základní školy.

Dovolte nám, abychom touto cestou popřáli našim novým školákům, aby se jim ve škole moc líbilo, aby zde našli úžasné paní učitelky, pány učitele a spoustu kamarádů, aby je škola bavila a motivovala a aby pro ně byla především bezpečným místem. Všem rodinám našich nových školních dětí přejeme pevné nervy s malými školáky a devítiletý dobrý pocit, že si pro studium svých dětí zvolily právě naši školu pro své děti.

Více fotografií si již nyní můžete prohlédnout na našich sociálních sítích (Facebook a Instagram).

Paní učitelky třídní 1.A, 1.B, 1.C a 1.D.

Zahájení ve třídě 1.A s malými námořníky.

Broučci v 1.C poprvé v lavici.

Aktovky máme a dokonce máme i největší kornouty se sladkostmi.

Slavnostní zahájení v tělocvičně s paní ředitelkou.

Děti byly vzorné a celé zahájení krásně zvládly.